Září 2008

návštěvnost (22.9.08-28.9.08)

30. září 2008 v 13:21 | tina |  vše new o blogu
Navstevnost za minuly tyden (22.9. 2008 - 28.9. 2008) je: Pondeli: 14 Utery: 14 Streda: 8 Ctvrtek: 20 Patek: 21 Sobota: 30 Nedele: 37 Celkem: 144


my photos

28. září 2008 v 19:45 | tina |  Tina
ahoj. tak vám sem dávám jednu fotku abyste aspon přibližně věděli, jak vypadam.. xD

desing

28. září 2008 v 15:57 | tina |  vše new o blogu
ahoj, tak jsem jen tak narychlo udělala desing.. nestihla bych vytvořit nebo někde sehnet nějaký záhlaví! jinak si vždycky dělam desingy sama, to snad víte.. no tak tamten se mi už nelíbil, jenže jsem neměla čas nic vyrábět, zlobíte se? zatim papiQ

spřátelíš?

28. září 2008 v 15:40 | tina |  spřátelené blogy
ahoj, tak ted po roztřídění mám málo SBnek.. takže pokud se někdo bude chtít semnou spřátelit, ať napíše do komentářů.. díky tina =)

třídění SB

28. září 2008 v 11:13 | tina |  spřátelené blogy
ZŮSTÁVAJÍ:
zulík - SB - jedno z nejoblíbenějších
kája - SB - moc mi nepíše komenty :'(
crazyfrogfrombrno - SB - taky moc nepíše komenty :'(
kacka - SB - taky bys mi někdy mohla napsat komentář !! :'(
cela - SB - nepíše mi komenty, ale má mě (snad) mezi SB
czewa - SB - taky mi moc nepíše komentáře, ale mám jí ráda!
MAŽU:
verisek - SB - nepíšeš mi vůbec komenty a ani mě na blogu nemáš mezi SB
monča - SB - nenapsalas mi jedinej koment
iwushinka12 - SB - rušíš si blog
fun-world - SB - rušíš si blog
pistula - SB - zrušily jste si všechny SB, protože na ně nemáte čas
lovisek - SB - nepíšeš mi komentáře a nemáš mě napsanou v SB
popelka - SB - nepíšeš mi komenty a nedáváš vůbec žádný články na blog
sora - SB - zrušila sis blog
tak mi Vás nakonec zůstalo jenom šest.. hmm tak si asi začnu hledat nový SB, ale děkuji aspoň vám šesti, kteří jste vydrželi!!!

vtípky

25. září 2008 v 11:13 | tina |  Vtipy
Jednoho dne se na malém městě v řeznictví objevila mladá žena s miminkem v náručí a řekla řezníkovi, že to dítě je jeho, a co s tím on udělá. On nakonec souhlasil s tím, že dokud chlapec nevyroste, bude žena dostávat maso zadarmo. Řezník na kalendáři počítal dny, a když mladíkovi, který chodil pro maso, bylo přesně osmnáct, povídá mu: "Tady máš, a řekni matce, že tohle je poslední maso, které dostane zadarmo. A koukej, jak se bude tvářit."
Synek doma všechno vypoví a tak mu matka říká: "Běž ještě do krámu a řekni řezníkovi, že jsem měla osmnáct let zadarmo taky mlíko, zeleninu a pečivo, a koukej, jak se bude tvářit."
otázka: "Chlapečku, je doma tatínek?" "Není." "A kdy se vrátí?" "Když prý se bude dobře chovat, tak za deset let."
V lékárně: Rozrazí se dveře, dovnitř vběhne spocený mladík koukne na frontu u pokladny a řekne: "Prosím Vás, mě doma leží žena..."
Lidé s pochopením pustí mladíka před sebe. Mladík přistoupí ke kase a praví: "prosím čtyři kondomy"
Přišla mladá dívka domů a povídala matce: "V zelenině mají takhle silné okurky!" a ukázala 8 cm, "a takhle dlouhé!" a ukázala asi 30 cm. Dívala se na to hluchá babička a povídala: "Jenom aby si tě holka taky vzal!" Ptá se otec sedmnáctiletého synka: "Kam jdeš a proč si s sebou bereš tu baterku?" "Na rande," odpoví synátor. "To já ve tvých letech žádnou baterku nikdy nepotřeboval," říká otec. "No, ale taky se podívej, co sis přivedl domu!" Přijde učitelka do třídy a dává dětem češtinářskou hádanku: "Děti, kdo mi řekne takové zvíře, aby když do jeho nazvu přidáme D, vznikl název části lidského těla?" Děti si lámou hlavu, učitelka to již nevydrží a konstatuje: "No přeci laň, děti, když přidáte D, je z toho :> dlaň.". Pepíček se vzadu nakloní ke spolužákovi a šeptá: "Vidíš, vole, já věděl, že to kuna nebude." Hlasatel v televizních novinách: "Vážení diváci. Mám pro vás dvě zprávy. Jednu dobrou a jednu špatnou. Ta špatná je, že dva poslanci parlamentu onemocněli nemocí šílených krav.Ta dobrá je, že bude muset být utraceno celé stádo!" Malá Monika povídá mamince: "Pepíček mi :> dnes pořád sahal na ruku, ale já pokaždé ucukla." "To jsi udělala :> moc dobře. A co na to on?" "Nic, zůstal v tom bazénu, kam spadnul, :> a utopil se." Učitel ve škole se ptá dětí, jaká znají dráždidla. :> Přihlásí se Mařenka a říká:"Kouř z cigaret." />"Správně, Mařenko." Pak se přihlásí Frantík a praví: "Pyl." />"Správně, Frantíku." Najednou se přihlásí Pepíček a praví: />"Pipinka." Rozzlobený učitel napíše Pepíčkovi poznámku. Druhý den hledá :> pan učitel Pepička, který si sedl do poslední lavice, a ptá se ho: "Tak co ti na to řekl tatínek?" "Tatínek pravil, že když :> pro vás není pipinka dost dobré dráždidlo, tak jste buzerant a mám si :> sednout do poslední lavice..." Jednou pozdě v noci se Pepíček :> probudil a slyšel z ložnice rodičů nějaké hlasité zvuky. Vyhrabal se z :> postele a vydal se do předsíně. Než došel ke dveřím ložnice, zvuky ustaly :> a v koupelně se rozsvítilo. Pepíček tedy zatočil do koupelny a tam :> narazil na tatínka, který si zrovna sundával prezervativ. "Tati, co :> to děláš?" Otec se nervózně rozhlížel a přemýšlel, co synkovi řekne. :> Nakonec vykoktal: "Eh, kontroluju, jestli v koupelně nejsou myši." />Pepíček se na tatínka zmateně podíval a říká: "Ty je šukáš?" />Přijímají nového policistu, náčelník ho informuje: "Tak jsme všechno :> ověřili, od zítra jste přijat." "Ale náčelníku, já jsem vám zatajil, že :> jsem vykastrován." "To by nemuselo tolik vadit, přijďte zítra od :> desíti." "Já ale myslel, že děláte od osmi." "To jo, ale my si tu od :> osmi do desíti válíme koule a co by jste tu dělal vy ???" Pane Starý, proč se chcete s manželkou rozvést?" ptá se :> soudce. "Ehm, no, protože mi sexuálně nevyhovuje." "To :> je ale blbec," ozve se z nabitého sálu, "všem vyhovuje, jenom jemu ne."
Jede v noci řidič kamionu přes les a najednou z křoví vyskočí malý červený trpaslík a mává rukama. Řidič kamionu zastaví a trpaslík křičí: "Já jsem malý, červený,zkurvený, teplý trpaslík a chci jíst."Kamionista mu hodí bagetu a jede dál. Najednou z křoví vyběhne malý modrý trpaslík a křičí: "Já jsem malý, modrý, zkurvený, teplý trpaslík a chci pít." Řidič mu hodí plechovku a jede dál. Najednou vidí mávat rukama malého zeleného trpaslíka. Řidič se ho ptá: "Co chceš ty malý, zelený, zkurvený, teplý trpaslíku?"...... "Vaše doklady...!!!"
Po divokém mejdanu se chlap vzbudí vedle cizí ženy a ptá se: # # "Proboha, kolik máš let?" # # "No přece tolik, na kolik vypadám!" # # "Mě neser, tak dlouho člověk nežije!"
Mladá matka kojí ve vlaku dítě, to nechce pít. Matka ho nabádá: # # "Když nebudeš pít, nabídnu prso tady tomu pánovi!" # # Scéna se několikrát opakuje a pán vypění: # # "Ať se ten mrňous konečně rozhodne, už jsem přejel pět stanic!"
Jedné noci dorazil přítel se svou přítelkyní k ní domů. U vstupních dveří se začnou líbat na dobrou noc a mladík začne být pomalu vzrušený.Opře se dlaní o zeď, usměje se na ni a povídá:> > > "Miláčku, co kdybys mi ho vykouřila?"> > > Ona zděšeně odpovídá: "Zbláznil ses? Rodiče nás uvidí!"> > > "Ale prosím tě! V tuhle hodinu?" zubí se na ní.> > > "Ne, prosím tě. Dovedeš si představit, co by se stalo, kdyby nás> > přistihli?"> > > "Ale jdi! Nikdo tu není, vaši už spí!"> > > "Ani náhodou, je to moc nebezpečné!"> > > "Prosím, prosím, moc tě miluji?!?"> > > "Ne, ne a ne. Taky tě miluji, ale teď nemohu!"> > > "Jasně, že můžeš Prosím?"> > > "Ne, ne. Fakt nemohu."> > > "Moc prosím... "Najednou se na schodech rozsvítí světlo a ukáže se její mladší sestra v pyžamu, s rozcuchanou hlavou a rozespalým hlasem povídá:"Taťka říká, že už ho máš vykouřit, nebo to mám udělat já. A máma vzkazuje, že kdyby bylo třeba, tak to udělá klidně sama. Jen ať už proboha dá pryč ruku z toho zvonku!"
Jaký je rozdíl mezi mrazem a traktorem? # (Když vám po zádech přejde mráz, dá se to vydržet.)

vtipy

25. září 2008 v 11:03 | tina |  Vtipy

Vtipy

Mladík na plese se zakoukal do krásné, od pohledu něžné a křehké slečny.Dívka na plese byla s rodiči a on neustále přemýšlel jak jí oslovit. Vyzvat ji k tanci si netroufl, protože nebyl nejlepším tanečníkem a bál se, že by si hned pokazil první dojem. Najednou uviděl jak dívka odchází na toaletu.Vyrazil a došel k toaletám právě když dívka vstoupila dovnitř. Rozhodl se,že počká a osloví ji až vyjde ven. Čekal poměrně dlouho a tak stihl promyslet spoustu variant. "Dobrý večer slečno, bavíte se dobře?" mu nepřišlo úplně vhodné, takové chladné a odtažité.. "Ahoj, já jsem Mirek!"bylo možná zase až příliš hrr. A tak když se dívka asi po deseti minutách objevila před dveřmi toalety mladík se na ní upřeně podíval a vyhrkl: "Sralas?"
Přijde kapitán letadla mezi cestující: "Vážení, máme poruchu jednoho motoru, už jsme vyházeli všechna zavazadla, ale to nestačí.Musíme obětovat část cestujících, aby ostatní přežili. Nikoho nebudeme diskriminovat pro barvu pleti, národnost, nebo sexuální orientaci.Spravedlivé to bude podle abecedy.
Ke dveřím proto nastoupí: arabové, buzeranti, cikáni, černoši
Dežo přijde do elektra a povídá: "Já bych chtěl támten CD přehrávač."Prodavač se diví a pak si všimne, že Dežo kouká směrem k jednoploténkovému elektro-vařiči. Prodavač Dežovi vařič zabalí.Doma Dežo položí CD na plotýnku, volume dá naplno - za chvíli smrad...
"Ty dylino!!!povídá Fero,to není CD přehrávač, to je vypalovačka!"
Pepíčkova sousedka porodila chlapečka. Ten se ale narodil bez uší.Sousedka přivezla malého synáčka domů a pozvala na návštěvu Pepíčkovu rodinu.Předtím, než šli na návštěvu, si tatínek zavolal Pepíčka a povídá mu:"Jestli se zeptáš, proč nemá uši nebo o uších jenom cekneš,dostaneš takový výprask, jaký jsi nezažil!" Pepíček to pochopil a vyrazili... Když se podíval do postýlky povídá:"Jé, to je krásné miminko." Sousedka se zaraduje a povídá:"Děkuji Pepíčku, jsi moc hodný."Pepíček dále povídá:"A má moc krásné palečky, a kouzelný malý nosánek, a krásná očička..." Sousedka na to:"Ty jsi ale zlatíčko, Pepíčku." "A vidí dobře?", ptá se zase Pepíček.Sousedka na to:"Doktor povídal, že je 100% šance, že zrak bude mít v pořádku..."Pepíček se ušklíbne a říká:" Tak to je fajn,protože kdyby potřeboval brejle, byl by v prdeli..."!!!*
Se čtyřmi jeptiškami se zřítí letadlo.Přijdou k nebeské bráně, kde na ně čeká svatý Petr.Dříve, než je pustí do nebe, ptá se první jeptišky, jestli se někdy dotkla pánského údu. Jeptiška odpoví, že jej pouze viděla. Svaty Petr ji nařídí,aby si v nádobě se svěcenou vodou vypláchla oči.Ptá se druhé jeptišky, jestli se někdy dotkla pánského údu. Jeptiška odpoví, že ano, ale pouze rukou. Sv. Petr jí nařídí, aby si omyla ruku ve svěcené vodě a pustí ji dál. V tom se čtvrtá jeptiška tlačí před třetí a na Petrův dotaz, kam se žene,říká: "Já bych si s dovolením vykloktala dříve, než si do toho sestra Marie sedne."
Tak jsem nechal utratit svého psa..." "Byl vzteklej ?" "No nadšenej nebyl..."
V lékárně: "Prosím intimní krém""Nahlas!" "Ne na hlas, na přirození!"
Průměrná rychlost pohybu manželky v obchodě = 2000,- Kč/hod.
"Manželka celou noc nepřišla domu, asi má milence. " "Prosím vás, to hned nesmíte myslet na nejhorší, třeba ji jen přejelo auto."
"Tati, proč ses oženil s maminkou?" "Vidíš?" obrací se muž k ženě, "ani to dítě to nedokáže # pochopit!"
Život začíná v okamžiku narození.Ne, život začíná v okamžiku početí.Ne, život začíná, když žena s dětmi odjedou na chatu.
Skinhead, cikán a žid chytí zlatou rybku a ta říká: Každému z Vás splním jedno přání.
Cikán: -Chci aby žid zdechnul.
Žid: -Chci aby cikán zdechnul.
Skinhead: -Tak to já v tom případě už jenom kávičku.
Zvířátka jela na dovolenou a chovala se jako lidé: Lišák jel s milenkou...Osel jel s manželkou...Vůl s celou rodinou... Kanec jel sám a čekal, která svině se k němu přidá...
Přijde chlapík do obchodu a řekne prodavačce:Chci metr mléka.Prodavačka aniž by dala něco najevo vezme metr, položí ho na pult a vylije podle něj mléko. Chlapík se na ni chvíli dívá a nakonec prohlásí: Mě nenasereš - zabalit!

super vtípek

25. září 2008 v 10:55 | tina |  Vtipy
Žena se rozhodne nechat si udělat plastickou operaci ke svým padesátým narozeninám.
Utratí 5000 dolarů a výsledek se jí docela líbí.
Na cestě domů se zastaví v trafice, aby si koupila noviny.
Než odejde, zeptá se prodavače: "Doufám, že vám nebude vadit, když se zeptám, ale kolik si myslíte, ze mi je let?"
"Asi tak třicet dva," zni odpověď.
"Ne-e! Je mi přesně padesát," odpoví spokojeně žena.
O malou chvíli později zajde do McDonaldu a položí servírce tu samou otázku.
Dívka odpoví: "Tipovala bych tak devětadvacet."
Žena na to: "Kdepak, je mi padesát."
Teď je na sebe pyšná. Cestou domů se zastaví v cukrárně, chce si koupit nějaké bonbony. Prodavači znovu položí otázku.
"Ó, řekl bych třicet."
Opět pyšně odpoví: "Je mi padesát, ale díky."
Když o chvilku později čeká na autobus, který by ji dopravil domů, zeptá se staříka vedle sebe na totéž.
On odpoví: "Paní, je mi osmdesát a odchází mi zrak. Ale když jsem byl mladý, tak byl jistý způsob, jak poznat, kolik ženě je. Zní to velmi divně, ale musíte mě nechat sáhnout na svá ňadra. Pak, a pouze pak, vám mohu říci, kolik vám je let."
Chvilku čekají v tichosti, ale nakonec jí zvědavost nedá.
Vymáčkne ze sebe, "Doprčic s tím, dělejte, co musíte!"
Stařík vklouzne oběma rukama pod její halenku a začne ji pomalu a opatrně osahávat.
Pečlivě potěžká každé ňadro, jemně sevře každou bradavku, přitlačí ňadra k sobě a otírá je jedno o druhé. Po pár minutách žena nedůvěřivě řekne:
"Dobře, dobře.... Kolik mi teda je?"
Stařík dokončí poslední zmáčknutí jejích ňader, spustí ruce a řekne, "Madam, vám je padesát." Ohromená a překvapená řekne: "To je neuvěřitelné, jak jste to poznal?"
Starý muž se zeptá: "Slibujete, že se nerozzlobíte?"
"Slibuji," odpoví žena nedočkavě.
A stařík praví: "Stál jsem za vámi ve frontě v McDonaldu."

tak tohle je good rozhovor

25. září 2008 v 10:52 | tina |  vtipné a zajímavé
# # Policajt: "Kam jste schoval peníze?"
# # Tlumočník: "Kam jste schoval peníze?"
# # Z loděj: "Neřeknu."
# # Tlumočník: "Neřekne."
# # Policajt: "Když neřekneš, zavřeme tě."
# # Tlumočník: "Když neřekneš, zavřou tě."
# # Zloděj: "Neřeknu."
# # Tlumočník: "Neřekne."
# # Policajt: "Když neřekneš, zastřelím tě."
# # Tlumočník: "Když neřekneš, zastřelí tě."
# # Zloděj: "Schoval jsem je v kuchyni pod podlahou."
# # Tlumočník: "Neřekne."

hahaha

24. září 2008 v 20:11 | tina |  vtipné a zajímavé
Úůů íí u a-áá xDhere
Čištič monitoru .here
Otravný mouchy
Vemte lupačko a lupejte xD .... je to na čas xD Možnost A - "rychle a zběsile" , B - pomaloučky si počíhat a .... LUP xD Jo a ste ten kurzor a ne ta lupačka xD

dobrý hlášky

23. září 2008 v 19:50 | tina |  diplomky
ZDOJ: | Andyna :) |
,,Já nemyslim,páč myslet znamená hovno vědět." ,,Proč nejsi jako Klára?",,Protože,jsem taková jaká jsem" ,,Jsi blázen",,Ale já o sobě nikdy netvrdila,že jsem normální."

dáreček

23. září 2008 v 19:48 | tina |  vtipné a zajímavé

On koupil svojí milé rukavičky a v obchodě je omylem zaměnili za kalhotky. On si toho nevšiml a k dárku připsal lístek.
MOJE MILÁ
Koupil jsem ti to, co jsem si na naší schůzce všiml, že nemáš. Měli i dírkované, ale ty se mi nelíbili, protože by bylo vidět pod nimi to, co tak rád líbám. Před použitím si je napudruj, aby si voněla. Při návštěvě si je stáhni do polovice, to je v módě. Ale i proto, aby jsem viděl tvoje skvosty. Až k tobě večer přijdu tak mi povíš jak se ti můj dárek, který jsem zkoušel na prodavačce, líbil. Ta mi ukázala jak se to má dělat.
Tvůj P.O.
.... A bylo po lásce ......
Je to taková blbost mno :D Kdyby k tomu nepsal takový blbý kecy... :D

no problem

23. září 2008 v 19:46 | tina |  vtipné a zajímavé
No earth, no live,
no live, no people,
no people, no sex,
no sex, no children,
no children, no school,
no school, no problem xD

ideální rodina z pohledu TV reklam

23. září 2008 v 19:45 | tina |  vtipné a zajímavé
Ideální rodina žije v novém domku, s velkou zahradou a bazénem, zatíženémhypotékou. V garáži mají rodinný vůz pořízený na leasing, stejně jako majína splátky vybavenou celou domácnost.Členové rodiny jsou čtyři, otec,matka,a dvě děti. Starší je kluk,mladšídcera. Otec pracuje jako ředitel firmy, a v pracovní době chodí na tenis.Ještě že má schopnou sekretářku, která mu ochotně podá tenisáky.Matka je žena v domácnosti, ale od rána má strašně moc práce.
Musí vstávat nejpozději v pět, aby byla při servírování snídaně skládající se sušenek apomerančového džusu upravená, namalovaná a svěží.

slovník teenagerů

23. září 2008 v 19:43 | tina |  vtipné a zajímavé
mít hubu kolem hlavy => intenzivně se smát
směj se hezky => měj se hezky
olbram => týpek, který se přílišně zubí
gebit se => smát se
rozhodit koutky => rozesmát se
vyřehtaný, vysmátý, vytlemený => usměvavý, spokojený
bábovka => pěkná holka
bekyna => back side (na snowboardu)
bruntál,brutyš => brutální,
extrémní bulvínek => vykulený jedinec
bůr => 5 Kč
čapek => brankář (např. ve stolním fotbálku)
čekovat, očekovat => omrnkout, podívat se na to
čento => 100 Kč
čepičář => pomalý důchodce za volantem
čmuchyna => pes, kočka
dělo => facka
fičák => jízda,
rachot fo3 => všichni muži nad 30
fróňa => front side (na snowboardu)
Fucklaf => Václav (hip hop slang)
hároši => děti
hadr => 1000 Kč
haluz => náhodný, nechtěný gól/bod při sportu
hokejka => hokejista
hláška => vtipná či komická poznámka
jet kaši => jet šíleně rychle, nebezpečně jet
šišky => jet velmi rychle
kocour => kocovina
kolík => 1000 Kč
konečník => zkušený borec, opak začátečníka
kopačka => fotbalista
krtek => metro
kůl => v pohodě, v klídku; výborný, viz vychytaný
kůlna => zábava, legrace
květák => afro účes; mozek
lama, lamer => začátečník na PC (hry, downloady atd.)
libový, libovka => viz vychytaný
lidičky => příjemní lidé
lítačka => průkazka MHD
litr => 1000 Kč
luxusní => viz vychytaný
masáž, masírka => drahá věc, atraktivní, nákladný život;
skvělý výkon masér => borec, frajer, vynikající jedinec
mazec => viz nářez
mega => 1.000.000 Kč
metronom => revizor mě
100 => centrum Prahy
mikrofon => afro, kultovní účes 70. let
mít věci => chovat se divně, říkat divnosti
mrtvák => studiová nahrávka, opak výrazu živák model => nápadný vzhled či chování, viz tea pack mouka => gól ve stolním fotbálku, vstřelený obráncem nářez => síla, silný zážitek, super kvalita nátěr => viz nářez páčko => pozdrav; pa, čau pantáta => přítel, druh, manžel pařič, pařan => hráč počítačových her peklo => viz nářez pětka => 10 Kč podhodit => půjčit peníze polet => bouračka přebuchtíno => opravdu hodně děvčat přetočenej => ujetej, divnej prohoz => přesná hláška, která oponenta .usadí. psycho => extrémní týpek; úlet, viz nářez psychoUŠI => extrémní týpci, viz tea pack puchejř => Slunce punťa => Slunce rachot => viz nářez režisér => revizor roštěná, roštěnka => pěkná holka roští => více pěkných holek rybízek => nevinný hoch, naivka soda => viz nářez socka => MHD spát pomalu => spát dlouho šqarky => peníze šišky => peníze tác => 1000 Kč talíř => 1000 Kč tea pack [tý:pek] => vyhraněný jedinec; člověk obecně tečka => facka třeba => přibližně, dejme tomu, řekněme typka, typina => femininum od výrazu tea pack uleze => ujde, není to špatné v oukeji, v okáči => ok vata => peníze vatař, vyvatěnec => movitý člověk vyhlásit, ohlásit => zešměšnit, odpálkovat, viz hláška vychladit => zrušit, odvolat vychytaný, vychytávka => kvalitní, promyšlený, velmi dobrý, výjimečný vykostit => viz zakousnout vymazlený => viz vychytaný vysmahnout => odejít, zmizet vyndánek => vzteklý, impulzivní typ vyndat se => vytočit se vysolit => zaplatit vytopit => zaplatit vyvoněný => viz vychytaný zakousnout => porazit, vyhrát, přechytračit zákus(ná) => viz zakousnout závodář => člověk .za vodou., viz vatař zevlák, zevl => ten, který praktikuje zevling zevling => odpočinek, pohoda živák => živý koncert zoncna => slunko frikulín => zkatka free, cool a in prostě človíček dost v pohodě metroušek => ten co o sebe moc pečuje rychtař => zajímavý kluk kinderky => děti máčka => cigarety Malboro poťap => blázen kuřbuřt => homosexuál tapetovat => psát blbosti v chatu kořenka => super holka chlupodravec => holič,kadeřník brnkačka => jednoduchá věc koc => kočka (dvounohá) Je to mazec => Je to dobrý MIG21 => stíhačka nakrm ucho => svěř se kanťour => učitel békat => mluvit vosalcovaný => osolený chytridiomyceta => příliš chytrá ženská :-))) mít hlody => být vtipný piviště => pivo poklop => pokrývka hlavy puma => silný úder pěstí hustoles => velkej zážitek hustoprales => ještě lepší než hustoles Mastná tyč => Dopravní prostředky MHD mlaskozni => skvělý, parádní ... samá chvála vočmen => videokamera vylejt => vyhodit pajda => 50 Kč oukyš => ok, jasně zápich => zápočet šourák => osobák bejbydlo => dítě fuska => ponožka prdět do hlíny => být mrtvý čučet jako bacil do lékárny => něčemu se divit hulibrk => homosexuál blatouchy => velké uši nakopat do kloaky => nakopat do zadku smajlit se => usmívat se sekačka => sekaná třicetník => 30 000 kč kefírovka => hezká holka (buchta) šustič => pracháč smažka => feťák lupen => vstupenka řepa => hlava dělat Dášu => vymlouvat se dělat Zagorku => vymlouvat se ještě víc borůvka => naivní mladá holka Mareš => kožich webmasturbátor => správce webové sítě vopruzák => dotěrný člověk ucholapka => melodie, kterou nemůžete dostat z hlavy ploutev => noha komár, komanč => komunista filcky => policajti sem hned z5 => jsem hned zpět mít naváto => být opilý chlámat se => hýkavě se smát elpaso => loupežné přepadení domácí zabíjačka => vražda mezi příbuznými popelnice => staré auto kysna => tlusťoch, cvalda lopata => manuální pracovník, dělník játro => trouba, hlupák přítulkyně => přítelkyně psíčková => svíčková to je brutus => to je síla hotovson => úplně vyřízenej je na plech => hodně opilej jehňata => starší děti která bije => kolik je hodin borka => hezká holka Koloušek => Coca-Cola pizdit => ničit jetel => trouba hudlan => pusa hospa => restaurace, hospoda vymaštěnec, vymaštěnej => člověk, jehož intelekt poznamenala konzumace drog vč. alkoholu hodit bok => zatancovat si kolča => coca-cola vopruzov => škola vytlemenda => vysmátý člověk meloun => milion bulvit => koukat se hustě sviští => skvělý namastit => napsat načumovat => nahlížet házet bulvou => dívat se na někoho totální sebedestrukce => skvělý zážitek vymazlená kočička => hezká holka trapčit => dělat blbosti kopr => nuda buzerlist => žákovská kniha válec => cigareta časy => hodiny hlína => legrace nadrásat => napsat tuberka => cigareta bajkmo => na kole fetka => noha humáč => nechutná věc měkoň => zbabělec, poseroutka honič => hřeben horkej čokl => párek v rohlíku kvasit => nudit se tchýně => člověk na zabití wo co go => o co jde zvednout krovky => odejít hodit voko => podívat se, omrknout šťáva => hezká holka to je řídký => to je blbý to je pačok => to je super veget => odpočinek kafrat => mluvit kikina => přítelkyně házet bobek => vykašlat se na určitou věc vodárna => vodní dýmka cédo => CD nelamuj => nemarchuj benga => policisté úlet => šílená věc kilčo => 100Kč oki => dobře, domluveno příraz => přírodopis soráč => promiň pičifuk => deodorant čučnout => podívat se čus bus => pozdrav vopruz => něco otravného (člověk, situace...) štěrbiny => holky nunýsek => miláček vokopnout => okopírovat komp => počítač savka => vysavač chcanec nečekanec => nečekané nutkání na močení alieni => důchodci šalinkarta => průkazka na MHD kyslíkáři => důchodci vejvar => zisk kisna => tlustá holka pětibába => 500 Kč mít čajku => mít holku vokna => windows v ouklandu => v pohodě, v pořádku chechtoň => vysmátý člověk šupina => mince kravaťák => muž v obleku benga v plechu => policisté v autě benga na vrtuli => policisté ve vrtulníku stíhačka => manželka ždímačka => milenka mlátička => agresívní jedinec třída flek => dobré zaměstnání hnojárna => střední zemědělská škola mít na háku => kašlat na něco xicht => obličej fpoho => v pořádku půl sta => 50Kč šampónek => nagelovaný diskofil vyprintovat => dát vědět Radiátor => Homosexuál perspektivní řezivo => pěkná holka fízlboys => policie vyfič => zmizni, vypadni vostrý => dobré bytná => manželka, přítelkyně fošna => dívka s malými ňadry finýto => konec zrní => peníze voves => peníze jasoň => fernet citrus drsoň => fernet škvára => peníze úkáčko => ukrajinec lampa => velký panák alkoholu fuckulta => fakulta je mi to šumák => nezajímá mě to řetězová pila => hlasitý smích při kterém je vidět všechny zuby vosol to => dej to víc nahlas tutáč => určitě buzola, bukvice => homosexuál kindroš => dítě šmajchlkabinet => ložnice halušky => halucinace brko => cigareta vysmahni => odejdi vošéfovat => ohlídat si něco To si buřtuj! => To si piš, že jo! hukot => překvapivý,nečekaný o5 z5 => opět zpět chachar => týpek, mírně zlobivý:) masakrální => ostrý fellaz => kámoš (hip hop slang) 100dolní => ostravská ulice, která nikdy nespí! je tuhej => je mimo, nechápe lanýž => lahvové pivo kaltna => zima čaj => pozdrav "čau" džus => pozdrav "čus" řepit se => smát se křídla => vodka+red bull žížalka => hezká holka páv => potáhnutí z cigarety máčo => blbec jebák => uhřík hadry => oblečení kytka => marihuana luskna => holka choroš => kluk flaksa => pěkná holka zalomit => ukončit, nechat něčeho slinták => stanice I. P. Pavlova průtokáč => člověk, který hodně pije rozhodit úsměv => dát pěstí do obličeje čorka => krádež švestky => policajti boreček => pěknej kluk vokurka => naivní člověk hafo => moc, mnoho pedály => obuv, boty kašpárek => kaše s párkem depka, déčko => deprese hodit drát => telefonovat bagr => lžíce prober se z tý tvý discotéky => vzpamatuj se čudlikačka => vozy mhd na knoflík u dveří dát válec => zapálit si cigaretu blikon => člověk s brýlemi gaučink => jít si lehnout zacvakat => zaplatit zbožínek => milý člověk vnucovák(y) => propagační letáky vyhnít => být někde dlouhou dobu vybobkovat => dojít si na WC zdupec => negativní ohodnocení u2 => tobě taky páč => protože gábina => gambrinus santus => žebrák, bezdomovec zduř => ahoj Šalingrad => Brno Ležing => Pasivní odpočinek stěr => hláška nebo žblebt která solidně zarazí oponenta do křesla flákat se => nic nedělat zazobanec => člověk při penězích to je bouda => to je podraz hodit čelíčko => usnout na lavici hejhula => roztomilý klučina kantáre => být opilý lasička => hezká holka nařáchlej, nabušenej => namakaný, kulturista kostička => pěkná holčina Vybuchaný => Vysmátý jak lečo drsňák => rádoby drsný chlapec pohodář => chlapec,který je v pohodě fosils => prarodiče mrkev => srab net => internet best => něco, co je hodně dobrý callni mi => zavolej mi leštič => člověk který někomu podlejzá namastit si kapsu => přijít k penězům Rakev => spadnout bazmekt => tlačítko litroš => 1000Kč špalek => cigareta prdlavka => slaboch plachtáky => velké uši fingermani => lidi co umí s fingerboardem aloha => ahoj fočus => fotbal chytit nerva => rozčílit se cukrblik => flirtování ketinka => Mladá příjemná slečna to je pešek => posměvavá věta, mít pech dostat čočku => dostat vynadáno dostat céres => dostat vynadáno untrvasrman => podvodník čurbík => bordel, nepořádek modrák => monokl oldscholl => starý pískle => ďítě žblebt => kec, blábol, nesmysl Grupa => Skupina mopista => osoba s dredy buchtička se šodo => holka, co má šťávu na káry => být nepřiměřeně opitý fošnička => snowboard hapalajnen => někdo kdo spadl fízlové => policisté béčko => druhořadý snoubič => snowboard dávat si to => předvést něco ohromujícího flóčko => florbal vychechtanej => pohodový oblíznout kostičku => políbit dívku týpek, typan => chlapec chálka, nachálovat se => jídlo, najíst se je boží => je pěkný,krásný hodit hrbem => jít tancovat pivrnec => pivo kotletka => pěkná slečna lolitka => žena mladší 15 let opičák => opilej muž babinec => sraz důchodců frantit => dávat si francouzáka link => odkaz webovky => webové stránky jseš king => jseš dobrej PSko => play station PSPčko => play station porttable shop => obchod foteška => fotka comp => počítač lesapán => hlídač hůlkoplazy => důchodci rovina => klídek,pohoda vodkyblíkovat se => vypadnout mástr => namistrovanej člověk nick => přezdívka kekel => ošklivý,hnusný kixs => zvorání něčeho dramo => cigareta dramit => kouřit vorgle => ořechy hóknót => říct; nakukat něco někomu ROFL, roflit => válet se smíchy po zemi pásek => namachrovanej človíček hlod (hlody) => kecy ,vtipné kecy frk => vtip bourák => auto žihadlo => auto panděro => břicho bago => cigareta čvaňhák => cigareta chýra => dohad flastr => gól kokos => hlava kotrba => hlava makovice => hlava šiška => hlava cibule => hodinky kusanec => pěkný kluk kořalna => hospoda piškotéka => diskotéka biják => kino junda => sranda binčus => nepořádek chňáry => nohy čuchometr => nos facha => práce šrotit se => učit se tlačenka => protekce bichlovat se => studovat, učit se deha => rána pumelice => rána cifršpion => účetní debordelizace => úklid krimoš => vězení

Simpsnovi parodie

23. září 2008 v 15:59 | tina |  simpsnovi
Obraz Persistence of Memory, který nakreslil malíř Salvador Dalí
Obraz Skrik (názývaný též Scream), který nakreslil norský malíř Edvard Munch
Čelisti
Abbey Road (album) od skupiny The Beatles
Hledá se Nemo
Star Wars
Hitch
Vřískot
Zachraňte Vojína Ryana
Záhada Blair Witch
Kruh
Matrix
šlohnuto:simpsonovi.net

Návštěvnost (15.9.08-21.9.08)

22. září 2008 v 21:04 | tina |  vše new o blogu
Navstevnost za minuly tyden (15.9. 2008 - 21.9. 2008) je:
Pondeli: 32
Utery: 33
Streda: 13
Ctvrtek: 9
Patek: 18
Sobota: 14
Nedele: 19
Celkem: 138

blbosti

21. září 2008 v 14:04 | tina |  vtipné a zajímavé
 1. Jak si udržet správnou hladinu šílenství... xD

  1. Během polední přestávky se posaďte do svého zaparkovaného auta, nasaďte si sluneční brýle a miřte fénem na kolemjedoucí vozy. Sledujte, jestli zpomalí.
  2. Zavolejte na svůj vlastní záznamník a zanechte si vzkaz, aniž byste se pokoušeli měnit hlas.
  3. Trvejte na tom, že vaše e-mailová adresa je:
  Xena_Warrior_Princess@vasefirma.cz nebo Elvis_the_King@vasefirma.cz
 2. Pokaždé, když vás nikdo o něco požádá, zeptejte se, zdali si k tomu přeje hranolky.
 3. Vybídněte své kolegy, aby se k vám přidali v synchronizovaném baletu na židlích.
 4. Postavte odpadkový koš na váš pracovní stůl a přilepte na něj štítek "Příchozí pošta".
 5. Vytvořte si fobii ze sešívaček.
 6. Po tři týdny nahrazujte normální kávu v kancelářském kávovaru kávou bez kofeinu. Jakmile se celé osazenstvo zbaví návyku na kofein, začněte jim vařit pořádného turka z pravé kávy.
 7. Do šekové knížky si u všech šeků zapisujte jako účel vystavení "Za sexuální služby".
 8. Na vše, co vám ostatní říkají, odpovídejte se slovy: "To je to, co si myslíte."
 9. Všechny věty zakončujte prohlášením: "Přesně, jak pravilo staré proroctví."
 10. Nastavte jas na monitoru tak silně, aby intenzivně osvětloval celé vaše pracoviště. Pokud se nikdo bude divit, řekněte, že se vám to tak líbí.
 11. Nepoužívejte žádná interpunkční znaménka.
 12. Pokud možno, co nejčastěji místo chůze poskakujte.
 13. Ptejte se lidi, jakého jsou pohlaví. Po jejich odpovědi se hystericky rozesmějte.
 14. Při dotazu na účel vaší služební cesty uvádějte "Služební cesta".
 15. Při opeře zpívejte spolu s účinkujícími.
 16. Jděte na recitál moderní poezie a zeptejte se, proč se verše nerýmují.
 17. Zjistěte si, kde nakupuje váš šéf a kupte si přesně stejné oblečení. Noste je vždy den nato, co šéf. (Tento systém je obzvlášť účinný, je-li váš šéf opačného pohlaví než vy.)
 18. Posílejte všem zaměstnancům ve vašem podniku e-maily o tom, co právě děláte. Například: "Pokud by mne někdo potřeboval, budu na pánských záchodcích ve druhém patře, první kabinka zprava."
 19. Kolem vašeho pracoviště rozestřete moskytiéry a po celou pracovní dobu přehrávejte kazetu se zvuky džungle.
 20. Svým přátelům říkejte alespoň s pětidenním předstihem, že se na jejich večírek nedostavíte, protože na to nemáte náladu.
 21. Zavolejte na linku důvěry a nic neříkejte.
 22. Požádejte své spolupracovníky, aby vás oslovovali starou trempskou přezdívkou "Tvrďas".
Posledni vteriny zivota xD


Popravit nebo nepopravit?
Jeden král měl rozhodnout o životě zločince. Svému sluhovi nadiktoval větu, kterou dal sluha přečíst katovi…
Král diktoval: POPRAVIT NELZE UDĚLIT MILOST.
Otázka: Jak sluha zapsal čárku ?
a) Popravit, nelze udělit milost.b) Popravit nelze, udělit milost.
Kdyby jste byli tím zločincem, uvědomili byste si vůbec, že váš život závisí na jedné jediné čárce ve větě? Jak byste asi skončili? Čeština prostě dokáže divy...

Jak 30krát naštvat lidi...
1. Každému s kým mluvíte na všechno odpovídejte "to si jenom myslíš."
2. Volejte na různé 0800 operátory a zeptejte se, zdali s vámi nechtějí na rande.
3. Dívá-li se s vámi někdo na televizi, přepněte jiný kanál 10 minut před skončením filmu.
4. Pokud s někým mluvíte, opakujte po něm vše co řekl formou otázky.
5. Napište "X - ZAKOPANÝ POKLAD" na různá místa v něčí automapě.
6. Ptejte se lidí, jakého jsou pohlaví.
7. Lžete ohledně očividně zřejmých věcí, jako je například denní doba.
8. Nechte si nazdobený vánoční stromeček až do září.
9. Změňte si jméno na "Jan Aaaaanovák" kvůli prestiži a slávě být na prvním místě v telefonním seznamu.
10. Okusujte vypůjčené tužky.
11. Stříhejte trávu kolem vašeho domu nůžkami..
12. Ptejte se vašich kamarádů na divné otázky a jejich odpovědi si zapisujte. Mumlejte něco o psychologickém profilu.
13. V jukeboxu pusťte tu samou písničku 15x.
14. pozvěte hodně lidí na cizí oslavy.
15. Pořvávejte a mávejte na cizí lidi.
16. PIŠTE POUZE VELKÝMI PÍSMENY-
17. pište pouze malými písmeny.
18. Zavolejte na operátora. Při otázce "Jak vám můžu pomoci?" odpovězte "Ne, díky, jen se tu rozhlížím."
19. Notujte si nahlas znělku z Milionáře a neustále ji opakujte .
20. Klouzejte se na každém hladkém povrchu.
21. Doma nastavte budíky na náhodné časy a rozmístěte je po celém bytě.
22. Naučte se morseovku a s přáteli mluvte pouze: ?píp pííííp pííííp píp píp pííííp píp??
23. Říkejte ostatním, že existují pouze ve vašich představách.
24. Nikdy se nikomu nedívejte do očí.
25. Pořád se někomu dívejte do oči.
26. Mluvte sami se sebou
27. Každé dvě vteřiny přepínejte televizi na jiný kanál.
28. Mluvte tak tiše, aby vám nikdo nerozuměl.
29. Říkejte každému, že jste bratranec Miloše Zemana
30. Foťte lidi na ulici a potom utečte
zDROJ: Romc!Q*

blbinky na dobrou náladu

21. září 2008 v 13:59 | tina |  vtipné a zajímavé

ooh eeh ooh aááá Hjééé to je pudél *2374*Hjééé to je pudél *2374*Hjééé to je pudél *2374*

Tak tohle me fkt dostaloA jedém *2371*Tancující *324*

► CLICK ◄

Tezky den v praci? Budte happy! xD

- Tak tohle videjko je upa uzasny! Hjééé to je pudél *2374*Hjééé to je pudél *2374*Hjééé to je pudél *2374*- Urco na to kouknete!

Staci kliknou !!! SEM !!! Jééé *468*

Tady LAMA, tuhle LAMA... Hjééé to je pudél *2374*

Mno tk tohle me fkt dostaloHjééé to je pudél *2374* Na tenhle odkazik se urco juknete! Urcite strasne ti verim *1009* Ale bacha! je to desne chytlavy! Hi hi hi, co? *261*Hjééé to je pudél *2374*
► CLICK ◄

¤

Zpivajici konici xD

Mno tk tohle je fkt upe uzasny xD fkt to nema chybu xD - klikej na jednotlivy koniky a nezapomen si pustit zvuk =o)
► CLICK ◄

¤

Tancujici kravy xD

Tohle je tky good xD urco na to juknete xD► CLICK ◄
Zpivajici krava xD
Takova blbina xD ae je to fkt roztomily xD Urco na to juknete ;)
► CLICK ◄